KONSTRUKTA – sprzedaż rusztowań Kraków

Sprzedaż rusztowań w Krakowie to jeden z obszarów działalności naszej firmy. Korzystając z naszych usług, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości oraz korzystnych cen. Oferujemy wyłącznie konstrukcje sprawdzonych i uznanych na rynku producentów.


Każde zamówienie przygotowujemy indywidualnie na podstawie wytycznych klienta. Sprzedaż rusztowań w naszej firmie następuje po wspólnym ustaleniu z klientem najatrakcyjniejszej oferty. Aby szczegółowo zapoznać się z naszym asortymentem, zapraszamy do kontaktu osobistego, za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej.

Sprzedaż rusztowań Kraków

Sprzedaż rusztowań w Krakowie oraz na terenie całej Małopolski prowadzimy z dowozem do klienta. Nasi specjaliści mogą także wykonać usługę montażu rusztowania na miejscu oraz przekazać Ci protokół Odbioru Technicznego. Zyskujesz wtedy gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania konstrukcji.

W ofercie sklepu KONSTRUKTA znajdziesz sprzęt wyłącznie najwyższej jakości, renomowanych marek. Sprzedajemy rusztowania i ich elementy producentów takich jak: Altrad-Mostostal, Krause, Pionart, Layher, Drabex. Wszystkie konstrukcje posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

Rusztowania na sprzedaż

W sprzedaży posiadamy różnorodne typy rusztowań w zależności od potrzeb i preferencji klienta. Możliwe jest również komponowanie indywidualnych konstrukcji z różnych elementów.

Nasze rusztowania możesz wykorzystać nie tylko podczas prac remontowo-budowlanych. Spełnią one swoją funkcję również jako elementy do budowy scen, trybun czy jako konstrukcje pod materiały reklamowe.

Rusztowanie modułowe

W naszej ofercie znajdą Państwo następujące rodzaje rusztowań:

Rusztowania modułowe

Inaczej nazywane są przestrzennymi. To nowsza odmiana rusztowań rurowych wykorzystywanych przy powierzchniach o nieregularnych kształtach. Rusztowania modułowe charakteryzują się systemem złączy. Dzięki połączeniom typu talerzykowego możliwe jest przyłączenie kilku rygli do jednego pierścienia. Możemy je połączyć, wykorzystując dowolny kąt i kierunek położenia elementów konstrukcji.

Mobilne złącza, dostępne jedynie w przypadku tych rusztowań, sprawiają, że każde rusztowanie modułowe jest inne. Możemy wykorzystywać je do prac na dużych wysokościach. Prawidłowo złożone odznaczają się niezwykłą stabilnością i wytrzymałością.

Ten rodzaj rusztowania może być również stosowany w celach przemysłowych. Najczęściej możemy je spotkać podczas prac w stoczniach, zakładach przemysłowych oraz przy renowacji zabytków.

Rusztowanie modułowe

Rusztowania przejezdne

Rusztowania przejezdne aluminiowe – to najbardziej mobilny typ rusztowań dostępnych w naszej ofercie. Tę niepodważalną zaletę zawdzięczają samonastawnym, zwrotnym kołom, na których umieszczona jest konstrukcja.

Wykorzystywane są głównie podczas prac remontowo-budowlanych wykonywanych we wnętrzach budynków. Z powodzeniem jednak można z nich korzystać również na zewnątrz.

Rusztowania aluminiowe cechuje lekkość i wygoda stosowania. Ich regulowane podstawy dodatkowo ułatwiają precyzyjne ustawienie. Ponieważ aluminium jest jednym z najlżejszych metali, całość konstrukcji wymaga wzmocnienia. Służą temu obciążniki, rozsuwane belki jezdne oraz podpory boczne dołączone do każdej konstrukcji.

Rusztowanie aluminiowe przejezdne

Dodatkowe wyposażenie

Kupisz u nas także asortyment uzupełniający: wysięgniki, dźwigary, balkoniki, przejścia chodnikowe, złącza krzyżowe, złącza obrotowe i kotwy. Posiadamy również sprzęt zabezpieczający: siatki, folie.

Schody systemowe schodnie

Wszystkie typy rusztowań, osprzęt, narzędzia i komponenty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Zapewniają pełne bezpieczeństwo osobom na nich pracującym.


Zobacz instrukcje montażu i certyfikaty

Jesteś zainteresowany naszą ofertą

Zadzwoń, Napisz już dziś

Skorzystaj z danych kontaktowych, wyślij maila, lub odwiedź nas w biurze na terenie Krakowa

skontaktuj się z nami